Закрийте очі. Ви можете побачити майбутнє. Воно яскравий і щасливе, наповнене зовнішніми мандрівками без маски. Походи на вечерю і в кіно. І стабільний ринок нерухомості з орендарями які не скорочують свій жилий простір, а вирішують, що їм потрібно ще більше місця.

Але є й інше можливе майбутнє. Воно похмуре і невгамовне. Воно передбачає другу хвилю інфекцій. Це стосується улюблених ресторанів Нью-Йорка, які постійно закриваються. Це означає, що мільйони квадратних метрів нового будівництва та коворкінг простору стоять порожніми. Це означає банкрутство, забуття, депресію.

Існує також майбутнє, яке розбиває різницю; ринок офісів, який потребує певного часу, щоб відновиться, але згодом повертається до минулих показників цін. Сектор роздрібної торгівлі, який глибоко похитнувся, але вдається до інновацій та виживання. Будівельна галузь, якій допомагають інфраструктурні проекти. Це залучало б велику допомогу з боку штатів та федерального уряду, але врешті-решт наш корабель має права.

"Найгірший сценарій - це два роки, щоб потрапити назад", - сказав Стів Шлегель JLL, комерційний спостерігач, посилаючись на офісний ринок. "Кращий випадок, це займе шість місяців".

Ми не віщуни. Ми не маємо особливих знань про майбутнє або секретних кришталевих куль. Але ми порадилися з різними сірими бородами галузі і запитали їх, що, на їхню думку, принесе майбутнє. Ніколас Різзі розглядав найгірший сценарій. Ребекка Бейрд-Ремба вивчила, як виглядатиме середнє майбутнє. І Чава Гурарі поглянув на сонячну долю нерухомості.

Three Possible Futures for Real Estate
Оригінально опубліковану в Комерційному Спостерігачу (англійською)