Оскільки ринок нерухомості в Нью-Йорку починає свій похід до відновлення, продавці починають визирати з карантину та перераховувати свої будинки, але покупців не обіцяють.

На третьому тижні травня відбулося четверте щотижневе збільшення нових лістингів - на 11% до 147 порівняно з тижнім раніше, за даними фірми Urban Real Estate. Однак покупці здебільшого залишилися вдома, і підписані контракти впали на 21% за той же період.

"Поточна динаміка ринку, що зростає в цілому, в поєднанні зі зменшеним попитом свідчить про те, що продавцям, яким потрібно продати, потрібно знизити ціни, щоб компенсувати відсутність фізичного перегляду", - сказав Ной Розенблат, засновник і головний виконавчий директор компанії UrbanDigs.

У той же час, анекдотичні казки мешканців, які тікають з міста заради безпеки особистого простору в передмісті, обґрунтовані даними.

Щорічно попит на Грінвіч, штат Коннекти, збільшився на 65%, виявили UrbanDigs. Попит збільшився на 22% як для округу Вестчестер в Нью-Йорку, так і для округу Монмут в Нью-Джерсі, і до 21% - для графства Берген, штат Нью-Джерсі, в той же час, коли крива відносного попиту на Манхеттен була відрегульована таким чином, щоб включати лише очікувані продажі, здійснені після впровадження. скорочення попиту склало 65%.

Це, ймовірно, призведе до надмірного постачання на Манхеттені, зниження цін у місті, одночасно підштовхуючи їх до передмістя, зазначив Розенблат.

Агенти кажуть, що клієнтам, які їх зареєстрували, довелося пристосуватися до жорсткої реальності цін серед пандемії.

Джеремі Камм, агент компанії Warburg Realty, сказав, що до початку пандемії він працював з двома окремими продавцями над ціноутворенням їхніх лістингу.

"Тиждень за тижнем, коли обставини погіршувались, ми продовжували обговорювати ціни, щоб ми були готові, коли настане час", - сказав Камм. «Число, яке ми сьогодні розважаємо, безумовно, відрізняється від числа, яке спочатку вважалося. В обох випадках ці продавці розуміють, як змінився ринок, і готові перерахувати свої будинки за меншими за попередні пандемічні номери, які ми планували. "

Камм заявив, що вмотивовані продавці прислухаються до порад своїх брокерів, коли розглядають, як визначаються запитні ціни.

"Сьогоднішнє середовище неймовірно відрізняється від того, з чим ми мали справу в минулому", - сказав Камм. «Справа не лише в тому, щоб переглядати ціни. Ви також повинні врахувати можливість обмежувальних методів кредитування у фінансових установ, яку частину процесу необхідно досягти практично та виклики, які спричиняють, а також поведінку покупців та їхні припущення щодо реакції ринку на коронавірус ».

As Real Estate Begins Its Recovery, Price Corrections Anticipated
As sellers are starting to peek out of quarantine and list their homes, there’s no promise that buyers will be following — except in the suburbs.
Оригінально опубліковано у Форбс